Venil

Suplement diety Venil to połączenie hesperydyny i preparatów roślinnych: z winogron, dzikiej róży i kasztanowca. Ekstrakt z liści winogron wspiera zdrowie naczyń krwionośnych, poprzez wpływ na prawidłowe krążenie żylne. Ekstrakt z nasion winogron przyczynia się do utrzymania prawidłowych funkcji układu krwionośnego i ciśnienia krwi.

skład

Substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, ekstrakt z liści winogron (Vitis vinifera), substancja wiążąca – fosforan wapnia, ekstrakt z owoców pomarańczy gorzkiej (Citrus aurantium) – zawiera 60% hesperydyny, ekstrakt z kory kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hipocastanum), ekstrakt z nasion winogron (Vitis vinifera), ekstrakt z owoców dzikiej róży (Rosa canina), substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, substancja glazurująca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

postać

Tabletki, 30 sztuk.

wskazania do stosowania

Wspomaga leczenie hemoroidów i żylaków

Wzmacnia ściany żył

Poprawia krążenie żylne i zmniejsza obrzęk

Działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo

Daje ulgę zmęczonym nogom

sposób stosowania

2 tabletki dziennie (1 rano, 1 wieczorem) – należy popić wodą. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

środki ostrożności

Nie stosować w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

przechowywanie

Należy przechowywać w temperaturze 5-25℃, chroniąc przed światłem i innymi źródłami ciepła, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu.

 Kupuję

wracam do kategorii

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35