Prorectal emulsja

Prorectal jest delikatną, hydrofilową emulsją. Zalecana jest jako środek wspomagający w leczeniu objawów hemoroidów wewnętrznych i zewnętrznych oraz podrażnień okolic odbytu. Emulsja Prorectal tworzy fizyczną barierę chroniącą okolice odbytu i ogranicza ryzyko kolonizacji bakterii oraz kontaktu z zanieczyszczeniami środowiska, które mogą zaostrzać stan hemoroidalny.

skład

WODA, OLEJ ROŚLINNY, PARAFINA PŁYNNA, WAZELINA, CETEARETH-20, ALCOHOL CETEARYLOWY, HYDROLIZAT UWODORNIONEJ SKROBI, OLEJ ZE SŁODKICH MIGDAŁÓW, ALCOHOL IZOSTEARYLOWY, STEARYNIAN PEG-75, STEARYNIAN GLYCERYLU, GLIKOL PROPYLENOWY, DIMETIKON, STEARYNIAN PEG-8, LAURYNIAN IZODECYLU, EKSTRAKT Z NASION KASZTANOWCA ZWYCZAJNEGO, GLYCYRYZYNIAN DIPOTASOWY, ALKOHOL BENZYLOWY, FENOKSYETANOL, ALKOHOL OLEILOWY, EKSTRAKT Z WĄKROTY AZJATYCKIEJ, UWODORNIONA LECYTYNA, SORBINIAN POTASU, GLICYRETYNIAN STEARYLU, MALTODEXTRYNA, ALANTOINA, PARAFINA, DISODIUM EDTA, EKSTARKT Z PIEPRZU SYCZUAŃSKIEGO, KWAS MLEKOWY, GLIKOL BUTYLOWY, LAURETH-3, HYDROKSYETYLOCELULOSA, TOKOFEROL, ESTER CETYLOWY DIPEPTYDU-1 ACETYLOWEGO.

postać

Emulsja, tuba 30 ml z aplikatorem wielokrotnego użytku.

wskazania do stosowania

U osób cierpiących na hemoroidy zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne.

sposób stosowania

ProRectal emulsja aplikuje się do odbytu i w okolicy odbytu w celu złagodzenia dolegliwości związanych z hemoroidami i podrażnieniem odbytu.

ZASTOSOWANIE ZEWNĘTRZNE:
W przypadku odczuwania dyskomfortu w okolicach odbytu, za pomocą palca nanieść niewielką ilość ProRectal i delikatnie wmasować. Produkt może być stosowany również w celu ułatwienia wypróżniania (należy zawsze dokładnie umyć podrażniony rejon oraz ręce przed i po zastosowaniu produktu).

ZASTOSOWANIE WEWNĘTRZNE:
ProRectal jest wyposażony w specjalny aplikator nakręcany na tubkę, który ułatwia umieszczenie produktu w odbycie.

Stosować maksymalnie 3-4 razy dziennie, w zależności od potrzeb.
W celu zapobiegania podrażnieniom odbytu i pękaniu skóry można stosować Prorectal raz dziennie.

środki ostrożności

Nie stosować w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na którykolwiek ze składników.

przechowywanie

Należy przechowywać w temperaturze od 5-25℃, chroniąc przed światłem i źródłami ciepła, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie daty ważności umieszczonej na opakowaniu.

 Kupuję

wracam do kategorii

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35