Audispray junior

Hipertoniczny roztwór wody morskiej do higieny uszu dla dzieci od 3 lat
LUBIĘ MIEĆ CZYSTE USZY
Hipertoniczny roztwór wody morskiej, poddany sterylizacji i procesowi filtracji mikrobiologicznej, który upłynnia i rozpuszcza woskowinę, umożliwiając jej naturalne usuwanie.
Badania kliniczne dowiodły zarówno skuteczności jak i bezpieczeństwa preparatu AUDISPRAY Junior. Preparat ten nie wywołuje ani alergii, ani podrażnień w obrębie skóry.

skład

Hipertoniczny roztwór wody morskiej, bez gazu pędnego.

postać

Drobnocząsteczkowy aerozol łagodnie wstrzykiwany jest przez dyszę, która chroni przed wytworzeniem zbyt wysokiego ciśnienia w kanale słuchowym. Flakon 25 ml.

wskazania do stosowania

W naturalny sposób upłynnia i rozpuszcza nadmiar woskowiny, kurzy i zanieczyszczeń oraz zapobiega powstawaniu korków woskowinowych w zewnętrznym kanale słuchowym. AUDISPRAY pozwala uniknąć konieczności stosownia patyczków bawełnianych, które powodują przesuwanie woskowiny w kierunku błony bębenkowej.
Preparat można stosować od 3 roku życia.

sposób stosowania

AUDISPRAY należy stosować od 2 do 3 razy w tygodniu, a u osób ze zwiększonym wytwarzaniem woskowiny codziennie. Osoby noszące aparaty słuchowe mogą stosować AUDISPRAY co wieczór, po zdjęciu aparatu.
- nacisnąć końcówkę przez 1 sekundę, trzymając pojemnik w pozycji pionowej
- masować małżowinę uszną przez 10 sekund
- przechylić głowę na bok, aby nadmiar płynu wypłynął i wytrzeć ucho
- nie zdejmując końcówki z pojemnika, przepłukać jej zakończenie ciepłą wodą po każdorazowym zastosowaniu preparatu.

środki ostrożności

W przypadku zapalenia uszu, bólu uszu lub innych dolegliwości związanych z uszami, oraz u osób z zawrotami głowy lub u których wcześniej wystąpiły dolegliwości ze strony uszu lub błony bębenkowej, preparat można stosować jedynie po zasięgnięciu opinii lekarza. Jeśli w uszach znajdują się korki woskowinowe, po zastosowaniu AUDISPRAY mogą one zwiększyć swoją objętość i wywołać nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

 Kupuję

wracam do kategorii

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35