Audibaby

Delikatnie usuwa nadmiar woskowiny, kurz i inne zanieczyszczenia z przewodu słuchowego niemowląt i małych dzieci. Regularne stosowanie Audibaby zapobiega powstawaniu korków woskowinowych i pozwala uniknąć konieczności stosowania patyczków bawełnianych, które po wprowadzeniu do przewodu słuchowego, powodują przesuwanie woskowiny w głąb ucha, w kierunku błony bębenkowej.

skład

Woda morska poddana sterylizacji, filtracji oraz kontroli mikrobiologicznej. Nie zawiera konserwantów i substancji zapachowych.

postać

10 jednorazowych dozowników po 1 ml każdy.

wskazania do stosowania

Audibaby w jednorazowych dozownikach jest dostosowany do wrażliwych uszu niemowląt. Zapewnia skuteczną higienę, bez ryzyka dla przewodu słuchowego dziecka. Sprzyja prawidłowemu słyszeniu i ułatwia, w razie konieczności, badanie błony bębenkowej przez lekarza. Może być używany od pierwszych dni życia. Stosuje się jeden jednorazowy dozownik tygodniowo, który wystarcza do obu uszu.

sposób stosowania

Stosować 1 raz w tygodniu.

1. Oderwać dozownik z listka.
2. Trzymać dozownik kilka chwil w zamkniętej dłoni, aby ogrzać roztwór.
3. Otworzyć dozownik.
4. Przechylić główkę dziecka i umieścić dozownik w wejściu do przewodu słuchowego.
5. Od 0 do 6 miesięcy: lekko nacisnąć dozownik i odmierzyć 3 krople; od 6 miesięcy: lekko nacisnąć dozownik i odmierzyć 6 lub więcej kropli.
6. Aby uzyskać maksymalną skuteczność masować ucho przez około 10 sekund przed wytarciem wypływającego płynu.
7. Powtórzyć czynność w drugim uchu. Wyrzucić dozownik po użyciu (dawka jednorazowa).

środki ostrożności

Nie stosować bez zasięgnięcia opinii lekarza w przypadku zapalenia ucha, bólu lub szczególnej wrażliwości ucha, perforacji błony bębenkowej, u wszystkich niemowląt z dolegliwościami usznymi (przebyte choroby lub zabiegi chirurgiczne). Jeżeli u dziecka powstał korek woskowinowy, po zastosowaniu preparatu mogą występować nieprzyjemne objawy, w takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem.

 Kupuję

wracam do kategorii

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35