Gastroalg

GastroAlg zawiera substancje czynne tworzące na powierzchni śluzówki żołądka i przełyku barierę o miejscowym działaniu ochronnym.
Wspomaga naturalną barierę ochronną błony śluzowej przełyku i żołądka, przez co szybko eliminuje uczucie pieczenia, bólu oraz uczucie ciężkości w nadbrzuszu.
GastroAlg może zapobiegać podrażnieniom żołądka wywołanym przez stres, stosowanie substancji drażniących, niezdrowy styl życia, stosowanie leków przeciwbólowych i niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

skład

Kwas alginowy, izomalt, 18% kwas glicyretynowy z ekstraktu z korzenia lukrecji, ekstrakt z korzenia prawoślazu lekarskiego, ekstrakt z malwy, ekstrakt z aloesu 200:1, ekstrakt z rumianku, węglan wapnia, wodorowęglan sodu, guma arabska, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, aromat, sukraloza.

postać

Tabletki rozpuszczalne w jamie ustnej, 30 sztuk.

wskazania do stosowania

Uczucie pieczenia w żołądku
Nadkwaśność
Refluks

sposób stosowania

W razie wystąpienie objawów tj. uczucia pieczenia, nadkwaśności, objawów refluksu należy zastosować 1 tabletkę pomiędzy głównymi posiłkami. Tabletka powinna rozpuścić się powoli w jamie ustnej. Nie połykać w całości. Jeśli istnieje konieczność stosować kilka razy dziennie.

NASZE BIURO
Perffarma Sp. z o.o.
ul. Królowej Marysieńki 13/11
02-954 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
info@perffarma.pl
tel.: + 48 22 550 60 36
fax: +48 22 550 60 35